کوین کاستنر ، آمریکایی هالیوود که برنده دو جایزه اسکار نیز شده است. احتمالا کوین کاسنر را از فیلم عاشقانه بادیگارد بیشتر بشناسید. او همچنین علاوه بر بازیگری در کارگردانی نیز تجربیاتی داشته است. در این مقاله قصد داریم فیلم های اورا مورد بررسی قرار دهیم.

فیلم The Bodyguard

احتمالا ممکن است این فیلم را جزو فیلم های برجسته کاسنر ندانید اما تعداد بی شماری از فیلم دوستان کاسنر را با این فیلم عاشقانه می شناسند. راشل مارون (ویتنی هوستون) یک ستاره پاپ است که طرفداران متعصبی از طرفداران وسواسی و خطرناک را به خود جلب کرده است و او را مجبور به استخدام مامور سابق سرویس مخفی فرانک فارمر (کاستنر) به عنوان محافظ شخصی یا همان بادیگارد کرده است. در حالی که این فیلم به عنوان یک درام عاشقانه ملودراماتیک یک فیلم فوق العاده است ، برخی ان را فیلمی سطح پایین می دانند. ویتنی هیوستون و کوین کاسنر در این فیلم بسیار عاشقانه و احساسی بازی می کنند.

فیلم Tin Cup

جام حلبی با داشتن یک فیلمنامه هوشمندانه و بازیگری قدرتمند یک فیلم ورزشی بسیار جذاب و دوست داشتنی است. روی مک آووی (کاستنر) یک گلف باز با سابقه است که برای کسب درآمد به رانندگی مشغول است. اگر به دنبال دیدن کاستنر در یک اجرای عالی ، کمدی ، این یکی از بهترین گزینه ها است. این فیلم کلاسیک راجع به بازی گلف و فراز و نشیب های آن است.

فیلم Silverado

سیلورادو سیلورادو؛ فیلمی وسترن کاندیدای 2 جایزه اسکار به کارگردانی لارنس کاسدان است. گروهی هفت تیرکش که خطرات زیادی را پشت سر گذاشته اند، وارد شهر سیلورادو می شوند جایی که بی عدالتی در آن بیداد میکند. نقشی که او در این فیلم دارد بسیار جالب توجه است و ابعاد شخصیتی پر چالشی دارد که کاسنر از پس ان به خوبی بر میاید.

فیلم A Perfect World

یکی از بهترین فیلمهای کارگردان/ستاره بازیگری کلینت ایستوود ، A Perfect World یک فیلم شگفت آور واقعی و دوست داشتنی است. بوچ هاینز (کاستنر) یک متهم است که با پسری که او را به عنوان گروگان گرفته است از مکانی دور می شود. اگرچه شوخی های دوستانه پدر و پسر آنها باعث می شود شما خلاف این را باور کنید. رئیس رد گارنت (کلینت ایستوود) مأمور یافتن و دستگیری هاینز شده است اما به نظر نمی رسد برای انجام این کار عجله داشته باشد. پیوند عاطفی بین پسر و هاینس در طول فیلم رفته رفته بیشتر می شود و در پایان جدا شدن آنان چالشی سخت برای هاینس می شود.

فیلم Dances with Wolves

رقصنده با گرگ ها فیلمی بسیار احساسی و حماسی به کارگردانی و بازیگری کوین کاسنر است. وقتی جان دانبار (کاستنر) یک ستوان جنگ داخلی است که در حسن خدمت متوجه آسیب های جنک به مردم می شود و تصمیم می گیرد زندگی خود را با قبیله ای از بومیان آمریکا ادامه دهد. در حالی که بازی در این فیلم عالی است ، او در اولین کارگردانی خود بسیار حرفه ای عمل می کند.

فیلم Bull Durham

کوین کاسنر در بهترین و صادقانه ترین عملکرد خود در نقش یک ورزشکار بیسبال بازی می کند. علاوه بر فیلم نامه هوشمندانه و کارگردانی خوب، اجرای کاستنر آنقدر خنده دار ، جذاب و صادقانه است که فراموش نشدنی ترین و بهترین فیلم او تا به امروز را رقم می زند.

کلیک کنید:بهترین فیلم های کوین کاسنر

بهترین فیلم های هیجان انگیز سال ۲۰۲۰ + [ لینک دانلود و تریلر ]

بهترین فیلم های کمدی سال ۲۰۲۰ + [ لینک دانلود و تریلر ]

بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۰ + [ لینک دانلود و تریلر ]

بهترین فیلم های اکشن سال ۲۰۲۰ + [ لینک دانلود و تریلر ]

بهترین فیلم های جنگی ۲۰۲۰ + [ لینک دانلود و تریلر ]

بهترین فیلم های معمایی ۲۰۲۰ + [ لینک دانلود و تریلر ]

بهترین فیلم های ۲۰۲۰ + [ لینک دانلود و تریلر ]

فیلم ,یک ,کاسنر ,های ,کوین ,کاستنر ,این فیلم ,کوین کاسنر ,است که ,می شود ,در این

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
اندیشکده عکاسان شهرستان ساری خدمات شبکه سایت سرگرمی و تفریحی seolinks fasa-a mediaresan vahid1258 ویپ سرگرمی ها melodive