آثار ارسالی برای دریافت جایزه بهترین فیلم سینمایی بین المللی در جوایز اسکار 2021 آغاز شده است.93 امین مراسم اسکار قرار است در 25 آوریل 2021 برگزار شود. در ابتدا قرار بود در 28 فوریه برگزار شود ، اما به دلیل همه گیری به مدت دو ماه به تعویق افتاد. فیلم های ارسالی به اسکار باید بین تاریخ های 1 اکتبر 2019 و 31 دسامبر 2020 در کشورهای مربوطه منتشر شده باشند

در تغییر دیگری در قوانین واجد شرایط بودن ، فیلم هایی که از قبل برنامه تئاتر برنامه ریزی شده بودند اما در ابتدا از طریق یک سرویس تجاری SVoDدر دسترس قرار گرفتند ، اکنون می توانند مورد بررسی قرار گیرند. قوانین استاندارد بیان می کند که اکران اولیه تئاتر اجباری است. این دومین سال است که این جایزه با نام "بهترین فیلم بلند بین المللی" پس از تغییر در "فیلم خارجی زبان" در آوریل 2019 اهدا می شود.

جایزه فیلم های خارجی زبان اسکار 2020 ، با نامزدهای اسپانیا Pain And Glory ، لهستان Corpus Christi ، مقدونیه شمالی Honeylandو Les Miseacute;rables فرانسه در نهایت به Parasiteکره جنوبی اعطا شد ، پارازیت همچنین اولین فیلم غیر انگلیسی زبان بود که برنده جایزه بهترین فیلم نیز شد.

Czech Republic: Charlatan جمهوری چک: شارلاتان

با ارسال آثار بین المللی که توسط کشور تولید کننده فیلم تعیین شده است ، این امکان وجود دارد که یک کارگردان نماینده چندین کشور در طول زندگی حرفه ای خود باشد. با این حال ، این در عمل نادر است. اگنیسکا هالند با شارلاتان به برجستگی چشمگیر حضور در این لیست برای سه کشور مختلف دست یافت: او دو بار نماینده زادگاه خود لهستان بود (Pokotدر سال 20 و در تاریکی که در سال 2012 نامزد شد) ، و قبلاً نامزد Angry Harvest برای آلمان شد. در سال 1986. شارلاتان اولین نمایش اش را در جشنواره برلین داستان مردی است که دارای توانایی های استثنایی است که در نهایت با مشکلاتش دست و پنجه نرم کند. پیش از این جمهوری چک سال 1997 با فیلم Svěraacute;k's Kolya برنده جایزه اسکار شد و بعد از آن با فیلم های The Painted Bird از Vaacute;clav Marhoul توانست نامزد اسکار شود.

Taiwan: A Sun تایوان: یک خورشید

این فیلم درام درباره خانواده ای است که در هنگام اعزام پسر کوچک به بازداشتگاه نوجوانان از هم پاشیده می شود. این فیلم در سال 2019 جایزه اسب طلایی را برای کارگردانی و جایزه تماشاگران و 5 جایزه به دست آورده است. از فیلم های دیگر کارگردان چونگ می توان به Godspeed اشاره کرد که به جشنواره های مختلفی از جمله تورنتو و توکیو در سال 2016 به نمایش در آمد و پارکینگ که اولین بار در سال 2007 در فیلم Un Certain به نمایش در آمد. تایوان با فیلم ، Eat Drink Man Woman در سال 1994 و فیلمببر خمیده، اژدهای پنهانکه در سال 2000 برنده اسکار شده بود.

Georgia: Beginning گرجستان: آغاز

<<آغاز>> فیلم منتخب گرجستان برای اسکار، اولین تجربه بلند کولومبگاشویلی است که موفق شد جوایز مهم جشنواره فیلم سن سباستین امسال را از آن خود کند و به عنوان برترین فیلم، کارگردان، بازیگر زن و فیلمنامه جایزه ببرد. این فیلم همچنین جایزه فیپرشی منتقدان جشنواره فیلم تورنتو را هم برد و هم به عنوان فیلمی از جشنواره کن و نیز جشنواره فیلم نیویورک انتخاب شد. این فیلم در برنامه ای که جشنواره کن به صورت نمادین در همین ماه (اکتبر) برگزار می کند، یکی از چهار فیلمی است که به نمایش درمی آید. فیلم <<آغاز>> در یک شهر کوچک خواب آلوده گرجستان می گذرد. در شهری از یک اقلیت مذهبی که با حمله گروه های افراطی روبه رو می شود.

Luxembourg: River Tales لوکزامبورگ: قصه های رودخانه

این فیلم شانزدهمین ارسال لوکزامبورگ برای دریافت جایزه ویژه بین المللی اسکار است و هنوز هیچ یک از آثار قبلی به مرحله نامزدی نرسیده اند. مستند <<قصه های رودخانه>> ساخته <<جولی شرول>> در کرانه رودخانه سن خوان در نیکاراگوئه ساخته شده که از سال ۲۰۱۳ قرار است در آن کانالی بین دو اقیانوس اطلس و آرام ساخته شود، در حالی که این پروژه هنوز هیچ پیشرفتی نداشته است. داستان مستند درباره آموزگاری است که تلاش می کند دانش آموزانش که در اطراف رودخانه "سن خوان" زندگی می کنند را از طریق یک بازی به کاوش درباره هویت خودشان و رودخانه ترغیب کند.

Poland: Never Gonna Snow Again لهستان: دیگر هرگز برف نمی بارد

لهستان کشور کارگردانان معروف تاریخ از جمله آندجی وایدا، کریستوف کیشلوفسکی ، رومن پولانسکی و آگنیسکا هلند ، در سالهای اخیر در اسکارها بسیار محبوب بوده است. شش نامزد در 13 مراسم گذشته شامل Jan Komasarsquo;s Corpus Christiدر سال گذشته و Paweł Pawlikowssquo;s Cold Warسال قبل است. این فیلم با بازی الک اوتگوف و آگاتا کولشا بازیگر فیلم <<آیدا>>، داستان یک مهاجر اوکراینی را روایت می کند که به عنوان ماساژور در لهستان مشغول کار است و به تدریج در جامعه بسته مشتریانش با او احساس نزدیکی بیشتری می کنند.

Switzerland: My Little Sister سوئیس: خواهر کوچک من

این درام برگرفته از یک خواهر و برادر است ، با بازی نینا هوس و لارس آیدینجر که با بهبودی از سرطان خون دوباره به هم نزدیک می شوند. این فیلم اولین نمایش جهانی خود را امسال در جشنواره فیلم برلین تجربه کرد و قرار است اوایل سپتامبر در سوئیس و پس از آن در آلمان و اتریش اکران شود. سینمای سوئیس آخرین بار در سال ۱۹۹۰ توانسته با فیلم <<سفر امید>> به کارگردانی <<خاویر کولر>> به جمع نامزدهای نهایی شاخه بهترین فیلم خارجی زبان راه یابد.

Ukraine: Atlantis اوکراین: آتلانتیس

این درام دیستوپیک حول یک سرباز مبتلا به PTSD می چرخد ​​که برای سازگاری با زندگی در شهر جنگ زده شرق اوکراین زندگی می کند. این فیلم به کارگردانی والنتین واسیانوویچ ، بهترین فیلم افق های جشنواره ونیز در سال 2019 بوده است و در ادامه چندین جایزه دیگر را نیز از جشنواره های بین المللی دریافت کرد. سینمای اوکراین تاکنون موفق نشده با هیچ فیلمی به جمع نامزدهای نهایی شاخه بهترین فیلم بین المللی (غیرانگلیسی زبان) راه یابد.

Ivory Coast: Night Of The Kings ساحل عاج: شب پادشاهان

این فیلم یک جوان را در اولین شب حضور در زندان بدنام عاج لا لا ماکا را دنبال می کند. به او گفته می شود که باید تا صبح مخاطبانش را به عنوان قصه گوی تعیین شده سرگرم کند و در صورت عدم موفقیت کشته خواهد شد. این فیلم توسطفیلیپ لاکوتهکارگردانی شده است، که فیلم قبلی او ، اجرا ، قبل از ارسال به اسکار در سال 2014 در فیلم Un Certain Counte در کن حضور داشت.

منبع:بهترین فیلم های خارجی زبان

بهترین فیلم های هیجان انگیز سال ۲۰۲۰ + [ لینک دانلود و تریلر ]

بهترین فیلم های کمدی سال ۲۰۲۰ + [ لینک دانلود و تریلر ]

بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۰ + [ لینک دانلود و تریلر ]

بهترین فیلم های اکشن سال ۲۰۲۰ + [ لینک دانلود و تریلر ]

بهترین فیلم های جنگی ۲۰۲۰ + [ لینک دانلود و تریلر ]

بهترین فیلم های معمایی ۲۰۲۰ + [ لینک دانلود و تریلر ]

بهترین فیلم های ۲۰۲۰ + [ لینک دانلود و تریلر ]

فیلم ,، ,سال ,های ,جایزه ,یک ,در سال ,این فیلم ,است که ,بهترین فیلم ,بین المللی ,برای دریافت جایزه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
ranginkamanci رادیو بدون شایعه persianas سایت شخصی freedownloadvideo صبا موزیک : آهنگ دانلود آهنگ Top Game وبلاگ شخصی نوید کمالی (جدید) علم با ارزش