تا به شده فیلمی ببینید که شما را مجبور می کند به چیزی فکر کنید که قبلاً حتی تصورش را هم نکرده بودید؟ آیا از تماشای فیلم ترسناک غیر معمولی لرزه به جانتان افتاده؟ما رد اینجا لیستی از این دست فیلم ها داریم که مطمئنا برایتان جالب خواهد بود. فیلم هایی با طراحی صدای بی نظیر ، موسیقی متن شگفت انگیز ، زوایای مناسب دوربین ، نور کم و نیروی شر دهشتناک. یک داستان خوب و ترسناک می تواند یک تجربه عالی برای شما داشته باشد.

فیلم Velvet Buzzsaw

اره چرخی مخملی داستان تعدادی تابلو از یک نقاش ناشناس که به دست فردی کشف می شوند را روایت می کند، پس از پیدا شدن این تابلو ها نیرویی ماورایی شروع به انتقام گرفتن از کسانی می کند که دلال فروش آثار هنری هستند. در این فیلم شاهد بازیگری بسیار خوب و غافل گیر کننده ای هستیم که مارا متحیر می کند. این فیلم یک انتقام برای کسانی که تجارت هنری را بر کیفیت هنر ارج می نهند.

فیلم The Conjuring

در فیلم احضار به کارگردان جیمز ونز همه چیز به گونه واقعی ترسناک و خیره کننده است. داستان از دو محقق علوم ماوراء الطبیعه به نام های اد (پاتریک ویلسون) و لورن (ورا فارمیگا) شروع می شود که با افرادی عجیب و غریب رو به رو می شوند که شیطان و جن های خبیث روحشان را به تسخیر در آورده اند. سری فیلم های احضار بر اساس داستان واقعی ساخته شده اند.

فیلم 1922

فیلمی برداشت شده از رمان استفان کینگ ، 1922 یک فیلم هیجان انگیر و واقعاً ترسناک است که توسط توماس جین باز نوشته شده است. داستان کشاورزی به نام ویلفرد جیمز که در سال 1922 زندگی می کرده و علاقه زیادی به مزرعه و کسب کارش داشته است. یک روز به دلیل مخالفت های همسرش اقدام به قتل او می کند و برای این کار از پسرش هم کمک می گیرد. آن ها پس یک قتل فجیع دچار عذاب ها و گرفتاری های بزرگی می شوند.

فیلم Panrsquo;s Labyrinth

یک فیلم ترسناک افسانه ای از کارگردان گیلرمو دل تورو . هزارتوی پن احتمالاً ترسناک ترین فیلم در این لیست نیست ، اما به دلیل نوآوری ها و زبان جدیدی که آورده است بسیار مورد توجه بوده است. مادر اوفلیا (ایوانا باکوئرو) به تازگی با یک کاپیتان نظامی (روانی) ازدواج کرده است ، که آنها را مجبور می کند تا با او در روستایی زندگی کنند که در آن موجودات ماوراءالطبیعه وجود دارد.

فیلم Vampires vs. the Bronx

با ترکیب شگفت انگیز موفقیت آمیز کمدی در برابر وحشت ، خون آشام ها در مقابل برونکس یک فیلم ترسناک بسیار عالی است. گروهی از نوجوانان برای نجات محله خود از بحران فقر و جنایت دور هم جمع می شوند ، اما در این مسیر باید با خون آشام ها نیز بجنگند.

فیلم Hush

فیلم هیس، یک داستان هیجان انگیز با یک عالمه تعلیق است که به طور حتم می تواند تا مدت ها در خاطر شما بماند. یک نویسنده ناشنوا و لال تصمیم می گیرد در خانه ای در جنگل بهترین که مکانی آرام برای نوشتن است را برای مدتی ست انتخاب کند. پس از مدتی او با یک فرد روان پریش رو به رو می شود که قصد مزاحمت برایش را دارد.

فیلم CAM

این فیلم که با اجرای عالی مدلین بروئر و یک مفهوم جدید میان فیلم های ترسناک است. فیلم داستان شخصی به نام آلیس را به تصویر میکشد. او که یک کارگردان بلندپرواز است تصمیم میگیرد تا یک کپی از شخصیت خودش را خلق کند.

فیلم Sweetheart

فیلم عزیزم، با داشتن یک هیولای سینمایی جدید ، یک فیلم ترسناک است که با فیلمهای هیولایی کلاسیک بسیار متفاوت است. داستان فیلم درباره جوانیست که به جزیره ای میرود تا کمی استراحت کن اما چیزی نمیگذرد که متوجه مبشود به طور کامل در این جزیره تنها است و باید نیروهای شروری که هر شب به سراغ او می آیند مبارزه کند.

فیلم His House

یک فیلم ترسناک جدید که درباره بحران پناهندگان و نابرابری های نژادی حرف های زیادی برای گفتن دارد. خانه او یک تریلر روانشناختی است که شامل برخی از پیچ و خم های واقعاً غیرمنتظره به شیوه ای واقعاً ترسناک است. یک زوج از خانه خود در سودان جنوبی فرار می کنند تا بتوانند به عنوان پناهجو در انگلستان زندگی کنند ، لازم است در خانه ای به انتخاب دولت زندگی کنند که به طرز وحشتناکی آن خانه بلای جانشان می شود.

فیلم The Ring

فیلم حلقه اقتباسی آمریکایی از یک فیلم ترسناک ژاپنی است که طرح آن ارزش تکرار را دارد. داستان درباره ی یک فیلم ویدئویی است که محتوای آن یک سری عکس مبهم و تکه فیلم های آزاردهنده ای است. بعد از تماشای فیلم، تلفنی به بیننده می شود که در آن صدای دختری به بیننده می گوید: هفت روز دیگر خواهد مرد. دو دنباله بر این فیلم با عنوان های حلقه دو، در سال ۲۰۰۵ و حلقه ها در سال ۲۰۱۷ ساخته شده است.

کلیک کنید: بهترین فیلم های ترسناک

بهترین فیلم های هیجان انگیز سال ۲۰۲۰ + [ لینک دانلود و تریلر ]

بهترین فیلم های کمدی سال ۲۰۲۰ + [ لینک دانلود و تریلر ]

بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۰ + [ لینک دانلود و تریلر ]

بهترین فیلم های اکشن سال ۲۰۲۰ + [ لینک دانلود و تریلر ]

بهترین فیلم های جنگی ۲۰۲۰ + [ لینک دانلود و تریلر ]

بهترین فیلم های معمایی ۲۰۲۰ + [ لینک دانلود و تریلر ]

بهترین فیلم های ۲۰۲۰ + [ لینک دانلود و تریلر ]

فیلم ,یک ,ترسناک ,های ,، ,داستان ,فیلم ترسناک ,یک فیلم ,است که ,می کند ,این فیلم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
hafrangt venosgrafick harmonytkavir دایره مینا nardanee آژانس تبلیغاتی پرمون طرح ویستا رایانه Internet Movie Critic موزیک جدید||عاشقانه FILMORA CHANNEL98