آیا نیاز به استراحت و تماشای فیلم های ابرقهرمانی دارید؟ در اینجا لیستی از بهترین فیلم های ابرقهرمانی برای تماشا وجود دارد. انتخاب بهترین فیلم های ابرقهرمانی تمام دوران کار آسانی نیست و هر کسی از دوستداران دنیای مارول لیست مورد علاقه خودش را دارد.

در تدوین لیست بهترین فیلم های ابرقهرمانی تمام دوران ، سعی کردم بینندگان در هر رده سنی که به سینمای ابرقهرمانی علاقه مند است را راضی نگه دارم. لیست اولیه من این بود که ددپول را در لیست قرار دهم تا زمانی که متوجه شدم یک نسل کامل از طرفداران فیلم هنوز به دلیل رتبه R آن اجازه تماشای فیلم را ندارند.

۱) فیلم Captain Marvel

این یک فیلم ابرقهرمانی با یک قهرمان زن بسیار جسور است. کاپیتان مارول ، با بازی بری لارسون ، یک جنگجوی است که در وسط یک نبرد بین کهکشانی بین اسکرال ها و افرادش گرفتار شده است. او در سال 1995 بر روی زمین فرود می آید. داستان فیلم با یک مقدمه آغاز می شود که طی آن دو گروه در فضا مشغول مبارزه با یکدیگر هستند. گروهی به نام <<کِری>> که علاقه مند به صلح و دوستی و مهرورزی هستند و گروه مقابلشان به نام <<اسکرول ها>> که مغز درست و حسابی ندارند و می خواهند همه چیز را نابود کنند. در این میان دختری در میان گروه کِری قرار دارد (بری لارسون) که هیچ چیز به جز چند تصویر مغشوش از گذشته اش به خاطر ندارد

۲) فیلم Thor: Ragnarok

فیلم ثور: رگنارک یک شاهکار در دنیای مارول است که تماشایش می تواند بسیار برای شما لذت بخش باشد. در سومین فیلم از سری ثور ، پسر اودین خود را در آن سوی جهان زندانی می کند و مجبور به زنده ماندن در مسابقه مرگبار قهرمانان در برابر حریفان مختلف از جمله دوستش ، هالک قدرتمند می شود. ثور باید آزادی خود را به دست آورد و خواهرش هلا را از نابودی آسگارد و مردمش باز دارد.

۳) فیلم Superman II

در حالی که فیلم اصلی سوپرمن راه را برای ابرقهرمانان روی صفحه بزرگ هموار کرد ، سوپرمن IIفیلم به مراتب بهتری از آب در آمد. اولین فیلم یک داستان عاشقانه و یک فیلم قوی از ابتدا تا انتها است. اشرار در سوپرمن II بسیار خطرناک تر هستند - سه جنایتکار از کریپتون که توسط پدر سوپرمن زندانی شده اند و همگی دارای قدرت مشابه مرد فولادی هستند - با بازی جین هکمن در نقش لوتر. این بار ، لوثر سعی می کند از سه بیگانه برای نابودی زمین به جای سلاح نظامی ربوده شده استفاده کند. داستان عاشقانه بین سوپرمن و لوئیس را وارد کنید ، سوپرمن قدرت خود را برای بودن با او کنار می گذارد ، و قدرت خود را به موقع برای نه تنها دو صحنه پایان عالی به دست می آورد ، جایی که مرد فولادی بار دیگر ثابت می کند که موجود برتر است.

۵) فیلم Iron Man

تونی استارک، یک نابغه و مهندس درگیر بی بندوباری است، کسی که شرکت استارک را از پدرش به ارث برده است به همراه دوست خود کلنل جیمز رودس برای نمایش موشک جدید خود با نام <<جریکو>> به مناطق جنگی در افغانستان سفر می کند. استارک در طی کمینی در راه به شدت زخمی شده و توسط گروهکی تروریستی با نام ده حلقه در غاری زندانی شده و گروگان گرفته می شود. یک آهنربای الکتریکی ساخته شده توسط یینسن، هم سلولی استارک، ترکش هایی که او را مجروح کرده اند را از قلب او دور نگه می دارد تا او زنده بماند. فرماندهٔ گروهک ده حلقه رازا به استارک پیشنهاد آزادی در برابر ساخت موشک جریکو برای گروهک می دهد، اما تونی و یینسن مطمئنند که رازا بر قول خود وفادار نخواهد ماند.

مرد آهنی تمام چیزی است که طرفداران کتاب های مصور در یک فیلم می خواهند ، و رابرت داونی جونیور در این نقش بسیار عالی عمل می کند.

۶) فیلم Captain America: The First Avenger

در فیلم Captain America: The First Avenger ، بینندگان شاهد تبدیل استیو راجرز از سرباز ضعیف آمریکایی به یک ابر انسان فوق العاده هستند. راجرز که به نمایشگاه فناوری های آینده به همراه دوست خود، گروهبان جیمز <<باکی>> بارنز می رود، دوباره تلاش می کند تا به ارتش بپیوندد. دکتر آبراهام ارسکین با شنیدن مکالمه راجرز با بارنز در مورد کمک او به جنگ، به راجرز این اجازه را می دهد تا به ارتش کمک کند. ارسکین او را به عنوان بخشی از آزمایش خود، ابر سرباز، استخدام می کند و سرهنگ چستر فیلیپس و پگی کارتر، مأمور بریتانیایی، او را می پذیرند. فیلیپس ارسکین را متقاعد می کند که راجرز فرد مناسبی برای این کار نیست، اما بعد که او را امتحان می کند متوجه می شود که راجرز آدم فداکاری است، شب قبل از درمان، ارسکین به راجرز می گوید که اشمیت روش ناقصی از نسخه را آزمایش کرده است و از عوارض دائمی آن رنج می برد.

۷) فیلم Batman

عنوان نخستین فیلم ابرقهرمانی از مجموعه فیلم های بتمن به کارگردانی تیم برتون محصول ۱۹۸۹ است که بر پایه شخصیت خیالی دی سی کامیکس به همین نام و دشمنش جوکر ساخته شده است. تاکنون ۳ دنباله برای آن ساخته شده است که به ترتیب عبارتند از: بازگشت بتمن، بتمن برای همیشه و بتمن و رابین. در این فیلم مایکل کیتون در نقش بروس وین/بتمن، جک نیکلسون در نقش جوکر، کیم بیسینگر در نقش ویکی ویل، مایکل گاف در نقش آلفرد پنی ورث و همچنین بیلی دی ویلیامز در نقش هاروی دنت ظاهر شدند. داستان این فیلم درباره بروس وین/بتمن، شوالیه شهر گاتهام است که مبارزه خود را علیه جرم وجنایت آغاز کرده است و در این میان اولین دشمن بزرگ او به دلقکی آدم کش به نام جوکر تبدیل می شود.

در فیلم ، یک دیوانه به نام "جوکر" کنترل دنیای زیرزمینی شهر گاتهام را در دست می گیرد و قصد دارد کل شهر را به ارتش زامبی ها تبدیل کند. بتمن باید از شهر محافظت کند و هویت خود را مخفی نگه دارد در حالی که سعی می کند منشاء این دشمن جدید اما آشنا را کشف کند. علاوه بر این ، او باید سیگار کشیدن را گرم ویکی والی دور از خطری که دائماً خود را در آن می بیند ، قرار دهد.

۸) فیلم Avengers: Endgame

چگونه می توانید یک جهان کامل از شخصیت های ابر قهرمانی را به هم پیوند داد و این فیلم به بهترین فیلم مارول تبدیل نشود. انتقام جویان: پایان بازی ، فیلمی که احتمالاً به اتفاق آرا در لیست پنج فیلم برتر بهترین فیلم ابرقهرمانی قرار گرفته است.

پس از وقایع ویرانگر انتقام جویان: جنگ بی نهایت و موفقیت تانوس ، جهان در حال ویرانی است. سه هفته بعد از آن که در جنگ ابدیت، نیمی از جمعیت دنیا به دست تانوس محو شدند، کارول دنورز/کاپیتان مارول، تونی استارک و نبیولا را که در فضا سرگردان شده اند نجات می دهد و آن ها را به زمین برمی گرداند. آن ها با انتقام جویان بازمانده دیدار می کنند. بروس بنر، استیو راجرز، راکت، ثور، ناتاشا رومانوف، جیمز رودز، کارول دنورز و نبیولا به فضا می روند و تانوس را در یک سیاره غیر مسی پیدا می کنند.

آخرین صحنه نبرد در Avengers: Endgame که شاهد ظهور دوباره همه قهرمانانی است که پس از "ضربه محکم و ناگهانی" برای مبارزه با تانوس و لژیونش به میدان می آیند.

۹) فیلم Captain America: Civil War.

در سال۱۹۹۱، باکی بارنز که توسط هایدرا شستشوی مغزی شده، به یک عملیات اعزام می شود و از یک اتومبیل سرم ابرسرباز را می د. در زمان حاضر، حدوداً یک سال پس از نابودی اولتران در کشور سوکویا به دست انتقام جویان، آن ها به دنبال متوقف کردن راملو از یدن یک سلاح بیوشیمیایی از آزمایشگاهی در لاگوس هستند. راملو برای کشتن کاپیتان آمریکا خودش را منفجر می کند، اما واندا مکسیموف انفجار را کنترل کرده و آن را به آسمان می برد که به ساختمان برخورد می کند و باعث کشته شدن چند فعال بشردوست واکاندایی می شود. این فیلم همچنین اولین باری بود که بسیاری از قهرمانان مارول را یک جا جمع کرد.

۱۰)فیلم The Dark Knight Rises

هر سه فیلم در سه گانه شوالیه تاریکی کریستوفر نولان تقریباً به اندازه فیلم های ابرقهرمانی طرفداران مارول را هیجان زده کرد. هشت سال پس از مرگ هاروی دنت، با اجرای قانون دنت، تقریباً تمامی جرایم سازمان یافته ریشه کن شده است. جیمز گوردون که از نگفتن حقیقت احساس گناه می کند، جریان واقعی اتفاق افتاده به همراه استعفایش را در یک نامه می نویسد تا در سال روز مرگ هاروی دنت، آن را بخواند اما زمان را مناسب نمی بیند و تصمیم می گیرد این کار را نکند. بتمن هشت سال است ناپدید شده. بروس وین منزوی شده و به غیر از آلفرد کسی او را نمی بیند.

اینجا: بهترین فیلم های مارول

بهترین فیلم های هیجان انگیز سال ۲۰۲۰ + [ لینک دانلود و تریلر ]

بهترین فیلم های کمدی سال ۲۰۲۰ + [ لینک دانلود و تریلر ]

بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۰ + [ لینک دانلود و تریلر ]

بهترین فیلم های اکشن سال ۲۰۲۰ + [ لینک دانلود و تریلر ]

بهترین فیلم های جنگی ۲۰۲۰ + [ لینک دانلود و تریلر ]

بهترین فیلم های معمایی ۲۰۲۰ + [ لینک دانلود و تریلر ]

بهترین فیلم های ۲۰۲۰ + [ لینک دانلود و تریلر ]

فیلم ,یک ,، ,کند ,ابرقهرمانی ,های ,می کند ,فیلم های ,را به ,خود را ,می شود ,فیلم captain america

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
یاداشت‌ها و دلنوشته‌های م. بارانی postcm سیمین رخ دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. تتلو آهو دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. vistagrafik گلچین اهنگ ها پاپ به صورت یکجا | یک موزیک masafmedia دانلود فیلم و سریال بالینک مستقیم | رادین مووی بیگ گو