بازیگر ، خواننده و کمدین جیمی فاکس دارای استعداد های بی شماری است و به عنوان یک رنگین پوست توانسته خودش را به خوبی میان جامعه هالیوودی جا بیاندازد. این مرد 53 ساله در طول دوران حرفه ای خود به طور مداوم پیشرفت کرده است و به نظر می رسد هیچوقت قصد بازنشستگی ندارد. در این مقاله فیلم های او را مورد بررسی قرار می دهیم.

فیلم Horrible Bosses

در یک کمدی خنده دار و سرگرم کننده ، سه نفر از دوستان گرد هم می آیند تا دسیسه قتل رئیسان را که زندگی گروهشان را غیرقابل تحمل کرده است ، طراحی کنند. در جستجوی یک آدمکش برای "انجام این کار" ، دوستان (با بازی جیسون بتمن ، چارلی دی و جیسون سودیکیس) دین جونز (فاکس) را به عنوان قاتل بر می گزینند. شخصیت فاکس به پیش بردن داستان کمک می کند و شخصیت فوق العاده او به عنوان یک فرد قاتل با شخصیت کمدی به جذاب بودن فیلم کمک کرده است.

فیلم The Playerrsquo;s Club

یک دانشجوی کالج LisaRaye McCoy با پسر عموی خود ، که رقصنده در یک باشگاه است ، به امید زندگی بهتر به شهر دیگری نقل مکان می کند. پس از تلاش برای تأمین هزینه های زندگی ، او در یک کلاب مشغول به کار می شود. . فیلمی با بودجه کم و بازی های شاهکاری که از فراموش نمی شوند.

فیلم Booty Call

در یکی از کمدی های سیاه فاکس ، او نقش راشون یک سیاه پوست مشکوک را ایفا می کند. راشون در تلاش برای بیرون آمدن از تنهایی تلاش می کند تا با کمک دوستش با دختران قرار ملاقات بگذارد اما این قرار ها لحظات کمیک و خنده داری را ایجاد می کنند که برای مخاطب سرگرم کننده است.

فیلم Sleepless

بر اساس تریلر فرانسوی شب بی خوابی ، فیلم بارا بو اودار کارگردان فیلم فاکس را به عنوان یک افسر پلیس باتجربه در لاس وگاس نشان می دهد که برای نجات پسر ربوده شده اش باید با گروه اوباش مبارزه کند. پلیس در نهایت به کشف فساد در این بخش می پردازد و آن را به برخورد غیرقانونی با اوباش متصل می کند.

فیلم Project Power

تقریباً 25 سال طول کشید ، اما خواننده ، بازیگر و کمدین سرانجام نقشی به عنوان یک ابرقهرمان (و یا شخص فوق العاده قدرتمند) بازی کرد. در نسخه اصلی Netflix، فاکس نقش پلیس را در نیواورلئان بازی می کند که باید با یک نوجوان فروشنده مواد مخدر و یک سرباز سابق همکاری کند تا از گسترش مواد مخدر که به مدت پنج دقیقه به مصرف کنندگان قدرت متفاوتی می دهد ، جلوگیری کند. با این حال ، این دارو همچنین تأثیر بالقوه کشنده ای بر روی اکثر افراد دارد.

فیلم Baby Driver

یک راننده جوان ، اما بسیار با استعداد است که سعی می کند از یک جنایت خلاص شده و با دوستش زندگی جدیدی را تشکل دهد درگیر ماجراجویی تازه ای می شود. راننده ای که به دلیل ظاهر جوان خود با لقب بچه مشهور شده است ، با اخاذی به عضویت در گروه سرقت در می آید. فاکس نقش یکی از گردن کلفت های گروه را ایفا می کند با شخصیت اصلی یعنی همان (بچه) درگیری دارد. این فیلم به سرعت به محبوب ترین فیلم های دهه تبدیل شد و مخاطبان زیادی را به خود جذب کرد.

فیلم Collateral

یک فیلم مهیج و نوآر بسیار تحسین شده به کارگردانی مایکل مان و بازی تام کروز و جیمی فاکس. داستان راننده تاکسی به نام مکس (با بازی فاکس) را روایت می کند که زندگی اش

با مشتری (تام کروز) که مخفیانه یک قاتل است در هم آمیخته می شود. پس از اینکه قاتل به مکس پول می دهد تا او را به چندین مکان برساند ، راننده تاکسی متوجه می شود که قصد واقعی وینسنت کشتن افراد مشخص شده در سراسر شهر است.جیمی فاکس به خوبی نقشش را در این فیلم بازی می کند.

فیلم Law Abiding Citizen

یک فیلم هیجان انگیز به کارگردانی گری گریی ایتالیایی. داستان مردی را روایت می کند که در برابر قاتلان خانواده اش و یک سیستم عدالت کیفری غافل از فساد ، رو به رو می شود. جرالد باتلر در نقش کلاید شلتون بازی می کند که سعی می کند عدالت را به نحو احسن به دست انجام دهد. وکیل نیک رایس (فاکس) سعی می کند طرح پیچیده شلتون را ملغی کند ، اما خود را درگیر شلتون می شود.

فیلم Django Unchained

، فاکس در نقش جانگو ، برده فراری در مأموریت کشتن صاحبان بردگان مزارع و نجات همسر آلمانی زبانش ، بازی می کند. در خلاصه داستان آمده دکتر <<کینگ شولتز>> که یک شکارچی جایزه بگیر است، برده ای سیاه پوست به نام <<جنگو>> را می خرد تا به او در به دام انداختن خلافکاران کمک کند، پس کشتن خلافکاران دکتر <<کینگ شولتز>> به جنگو کمک می کند تا همسرش را که در چنگ یک مزرعه دار ثروتمند و بی رحم بنام <<کلوین کندی>> است را نجات دهد.

فیلم Ray

برخی بازیگران متولد شده اند تا نقش های نمادین خاصی را ایفا کنند. بازیگری فاکس به عنوان شخصیت اصلی ری چار دریک فیلم بیوگرافی تهیه شده توسط تیلور هکفورد نمونه ای عالی از این موضوع است. ری در یکی از برترین اجراهای حرفه ای فاکس ، زندگی و داستان موسیقی دان افسانه ای را از آغاز ، تا ستاره شدن او و همچنین تاثیری که بر کشور گذاشت ، پوشش می دهد. فاکس جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد را دریافت کرد و دومین بازیگری بود که هر پنج جایزه اصلی بازیگر نقش اصلی را برای یک فیلم دریافت کرد.

اینجا: بهترین فیلم های جیمی فاکس

بهترین فیلم های هیجان انگیز سال ۲۰۲۰ + [ لینک دانلود و تریلر ]

بهترین فیلم های کمدی سال ۲۰۲۰ + [ لینک دانلود و تریلر ]

بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۰ + [ لینک دانلود و تریلر ]

بهترین فیلم های اکشن سال ۲۰۲۰ + [ لینک دانلود و تریلر ]

بهترین فیلم های جنگی ۲۰۲۰ + [ لینک دانلود و تریلر ]

بهترین فیلم های معمایی ۲۰۲۰ + [ لینک دانلود و تریلر ]

بهترین فیلم های ۲۰۲۰ + [ لینک دانلود و تریلر ]

، ,فیلم ,یک ,کند ,فاکس ,های ,می کند ,را به ,به عنوان ,می شود ,جیمی فاکس

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
wecant همه چی موجوده خاطرات دری وری bmzeest کاوش وب شیزوان printstudent dlfile simorghif ادیوسی ها